Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzierżoniów, cwaniaki i kierowcy

 
Od kilu tygodni przejazd ulicą Kilińskiego, przez przejazd kolejowy dopuszczony jest tylko dla mieszkańców kilku posesji w pobliżu i autobusów. Funkcjonariusze z dzierżoniowskiej komendy w trakcie nadzoru nad drogami systematycznie sprawdzają stanu przestrzegania znaków drogowych przez kierujących m. in. na ul. Kilińskiego na przejeździe kolejowym. Od czasu remontu i zamknięcia tego przejazdu, policjanci ujawnili i zatrzymali kilkudziesięciu kierowców, którzy nie zastosowali się do znaku B-1 – zakaz ruchu. W związku z sygnałami od mieszkańców o tej sytuacji, Komendant polecił zintensyfikować jeszcze kontrole w tym rejonie. Jednocześnie pragnę nadmienić, że każda osoba naruszająca przepisy ruchu drogowego musi się liczyć z konsekwencjami prawnymi. W przypadku niezastosowania się do znaku B-1 – zakaz ruchu, na kierowcę nakładana jest grzywna w drodze mandatu karnego w wysokości do 500 zł oraz 5 punktów karnych. KPP w Dzierżoniowie Oficer Prasowy podinsp. Mariusz Furgała

 


Krzysztof Bach
 
Data pliku video: 2016-11-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dzierżoniowski – powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Dzierżoniowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Piława Górna, Niemcza i Łagiewniki, zajmując powierzchnię 478,3 km².

  Główne atrakcje przyrodnicze powiatu dzierżoniowskiego stanowią: Góry Sowie, Arboretum w Wojsławicach, Masyw Ślęży czy Wzgórza Niemczańskie. Na uwagę odwiedzających zasługuje także Uzdrowisko Przerzeczyn Zdrój.

  Na terenie powiatu funkcjonuje dzierżoniowska podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola