Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejne zatrzymane osoby w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej dokonującej wielomilionowych oszustw w ramach pośrednictwa kredytowego

Data publikacji: 2018-08-10, Data modyfikacji: 2018-08-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wspólnie z Prokuraturą Regionalną we Wrocławiu rozpracowują grupę przestępczą zajmującą się oszustwami przy zawieraniu umów kredytowych. Efektem tych działań jest zatrzymanie kolejnych osób w tej sprawie. W sprawie zarzuty usłyszało już 67 osób, w tym organizator przestępczego procederu, a straty spowodowane przez sprawców na szkodę pokrzywdzonych sięgają 22 milionów złotych. Policjanci w trakcie prowadzonych działań do chwili obecnej zabezpieczyli majątek podejrzanych oszacowany na łączną kwotę ponad 2,5 miliona złotych. Pokrzywdzonych może być kilka tysięcy osób z terenu całego kraju.

Pełna treść wiadomości na: dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/biezace_informacje/kolejne_zatrzymane_osoby_w_sprawie_zorganizowanej_grupy_przestepczej_dokonujacej_wielomilionowych_oszustw_w_ramach_posrednictwa_kredytowego
dzierzoniow.policja.gov.pl, Źródło artykułu: dzierzoniow.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dzierżoniowski – powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Dzierżoniowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Piława Górna, Niemcza i Łagiewniki, zajmując powierzchnię 478,3 km².

  Główne atrakcje przyrodnicze powiatu dzierżoniowskiego stanowią: Góry Sowie, Arboretum w Wojsławicach, Masyw Ślęży czy Wzgórza Niemczańskie. Na uwagę odwiedzających zasługuje także Uzdrowisko Przerzeczyn Zdrój.

  Na terenie powiatu funkcjonuje dzierżoniowska podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola