Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Prewencyjne spotkanie policjantów z członkami Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich. Policjanci rozmawiali z seniorami o ich bezpieczeństwie na drodze

Data publikacji: 2018-10-10, Data modyfikacji: 2018-10-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Miliccy policjanci uczestniczyli w jednym z comiesięcznych spotkań członków Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich, który funkcjonuje w Miliczu. Podczas prewencyjnego spotkania poruszono wiele tematów dotyczących bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów na drodze. Zebrani na spotkaniu otrzymali od funkcjonariuszy kamizelki odblaskowe, które wraz z nadchodzącymi jesiennymi szarugami mają poprawić bezpieczeństwo pieszych uczestników ruchu drogowego.

Pełna treść wiadomości na: dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/biezace_informacje/prewencyjne_spotkanie_policjantow_z_czlonkami_towarzystwa_milosnikow_lwowa_i_kresow_poludniowo_wschodnich__policjanci_rozmawiali_z_seniorami_o_ich_bezpieczenstwie_na_drodze
dzierzoniow.policja.gov.pl, Źródło artykułu: dzierzoniow.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dzierżoniowski – powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Dzierżoniowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Piława Górna, Niemcza i Łagiewniki, zajmując powierzchnię 478,3 km².

  Główne atrakcje przyrodnicze powiatu dzierżoniowskiego stanowią: Góry Sowie, Arboretum w Wojsławicach, Masyw Ślęży czy Wzgórza Niemczańskie. Na uwagę odwiedzających zasługuje także Uzdrowisko Przerzeczyn Zdrój.

  Na terenie powiatu funkcjonuje dzierżoniowska podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola